Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.07.2019 13:45
Wargroove nareszcie trafi na PlayStation 4
764V

Wargroove nareszcie trafi na PlayStation 4

Wargroove jest świetnym duchowym spadkobiercą kultowego Advance Wars i po pół roku od swojej premiery na pecetach, w końcu trafi na PlayStation 4.

Czerpiący inspiracje z kultowego Advance Wars, Wargroove doskonale spełnił swoje zadanie i po dobrych kilkunastu latach przywrócił na rynek uwielbianą przez fanów formułę.

Ekipa Chucklefish Games pochwaliła się w czwartek bardzo dobrą nowiną dla miłośników gatunku preferujących zabawę na PlayStation 4. albowiem ich niezależny hicior w końcu trafi na platformę Sony. Kiedy nastąpi premiera? Już niebawem, ponieważ na cyfrowych pólkach PlayStation Store Wargroove pojawi się już 23 lipca!

Rozgrywka w Wargroove żywo przypomina cenioną serię Advance Wars, choć oczywiście produkcja Chucklefish oferuje też kilka unikatowych patentów. Podczas zmagań jednostki nasze i naszego przeciwnika poruszają się po mapach pokrytych kwadratowymi polami. Do dyspozycji są różne ich rodzaje, a każdy typ ma swoje wady i zalety. W naszej galerii znajdziecie kilka obrazków z wersji na PS4.

Źródło: Twitter

Tagi: Chucklefish Games Wargroove