Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 18:47
PC Gaming Show 2019
990V

E3 2019. Konferencja PC Gaming – oglądajcie z nami

Wielkie święto Epic Games? PC Gaming Show będzie ciekawym wydarzeniem, na którym nie zabraknie gier, które „kiedyś miały trafić na Steam, a teraz będą na tej lepszej platformie”. Organizatorzy zapowiadają mnóstwo ciekawych wystąpień, więc zapraszamy naszą społeczność do wspólnego oglądania.

PC Gaming Show w 2019 roku jest sponsorowany przez Epic Games. Możemy mieć w tej sytuacji pewność, że podczas wystąpienia nie zabraknie ekskluzywnych gier zmierzających wyłącznie do sklepu twórców Fortnite.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Czego możemy się spodziewać po PC Gaming Show? Na pewno powinniśmy się spodziewać nowej zawartości do Fortnite, zerkniemy na kolejną grę Rebellionu, czy też usłyszymy o kolejnym projekcie Paradox Interactive.

Podczas wystąpienia zobaczymy twórców z między innymi: Annapurna Interactive, Chucklefish, Coffee Stain Studios, Digital Extremes, Digital Uppercut, Fatshark, Fellow Traveller, Modus Games, Raw Fury, Re-Logic, E-WIN, Frontier, Funcom, Perfect World Entertainment oraz Tripwire Interactive.

PC Gaming Show 2019 rozpocznie się o godzinie 19:00. Wszystkie najważniejsze wiadomości z wydarzenia pojawią się na naszym portalu. Zapraszamy do wspólnego oglądania.

Tagi: pc gaming PC Gaming show pc gaming show 2019

Nie przegap