SKLEP
Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 23.05.2019 10:32
Retro Na Gazie
242V

Retro na Gazie świętuje 4. urodziny!

Retro na Gazie, strona poświęcona, a jakże, tematyce retro świętuje 4. urodziny. Znany z PPE repip wraz z całą redakcją nie próżnują i rozkręcają RnG, dorzucając kolejnych nowości. Sprawdźcie, co u nich słychać. 

Jak co roku z miłą chęcią wspominamy o kolejnych urodzinach Retro na Gazie, któremu szefuje bywalec PPE, repip. I to naczelnemu oddajemy głos: 

Czwarty raz spotykamy się by podsumować rok RnG w internetach, zapraszamy zatem na pizzę, dziewki, koks i topory! Dobra… trochę mnie poniosło, niestety pizza zjedzona, dziewki poszły, koks okazał się mąką, a topory są moje i nie mam zamiaru się z nimi dzielić! Będziemy zatem musieli to zrobić tradycyjnie, podsumujemy sobie ten rok tekstem oraz… tak, wiem że przeskrolowaliście już na sam koniec artykułu, więc wiecie że nie tylko tekst tu dziś będzie ;). A więc zacznijmy po staremu jak nakazuje tradycja, od podsumowania najciekawszych wydarzeń minionego roku. Cały czas piszemy dla was teksty, czy to recenzje, relacje, prowadzimy mini cykle, ale w mijającym roku miały miejsce rzeczy o których się „fizjonomom” nie śniło i których do tej pory nie było na RnG.

Redakcja nie próżnuje: była gala RnG, na Fejsie przybywa lajków, pojawiło się Wyzwanie Retro Bingo, ale też problemy techniczne (kto ich nie ma!). Fani wideo również mogli znaleźć coś dla siebie, bo na YouTubie pojawiły się pierwsze materiały. Oddajmy jeszcze na chwilę głos repipowi: 

Co tu więcej napisać? No podziękować wypada! Dziękuję wszystkim autorom tekstów, filmów, czytelnikom aktywnym jak i pasywnym, osobom współpracującym z nami w jakiejkolwiek formie. To dzięki Wam mamy wciąż siły do kręcenia tym cyrkiem który ma dziennie setki wejść. Pamiętajcie że największym paliwem są komentarze pod tekstem, więc nie szczędźcie nam ich ;). 4 lata… choć pierwszy post był wygenerowany 13.04.2015, to 16 maja dopiero ruszyliśmy. Ile to już czasu minęło od tego pierwszego wpisu zatytułowanego po prostu Parapetówa!, tyle się przez ten niepozorny post na ledwie 3 zdania wydarzyło… dobijamy powoli do 500 opublikowanych notek.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko jeszcze raz pogratulować kolejnego roku i do zobaczenia za rok przy okazji okrągłych urodzin!

Retro na Gazie

Tagi: retronagazie.eu