Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.05.2019 18:18
Judgment na PlayStation 4
299V

Judgment. Kolejne angielskie głosy na nowych teaserach

Judgment, czyli spin-off popularnej Yakuzy, dostanie oficjalny angielski dubbing. Twórcy postanowili zaprezentować nam, jak wypadają kolejni aktorzy głosowi w tej wersji językowej. 

Judgment zostało na pewien czas wycofane ze sprzedaży w Japonii. Stało za tym oskarżenie Pierra Takiego o posiadanie kokainy. Akcja mająca na celu walkę z narkotykami okazała się najlepszą możliwą reklamą dla nadchodzącej produkcji. 

Judgment. Próbki angielskich głosów na teaserach

RGG Studio zaprezentował nam ostatnio trzech angielskich aktorów, którzy podkładają głos pod takie postacie z gry jak: Takayuki Yagami, Kzuya Ayabe oraz Ryuzo Genda. Teraz, producenci przedstawili angielskie głosy dwóch kolejnych. 

Pierwszy jest Masaharu Kaito, były Yakuza, będący przyjacielem głównego bohatera. Charakteryzują go lojalność i altruizm. W angielskiej wersji przemówi głosem Crispina Freemana, który za cel postawił sobie oddać ducha oryginału tak bardzo, jak to możliwe. 

Drugą postacią jest kobieta, Mafuyu Fuji. Prokuratorka, będąca obiektem westchnień Takayuki'ego. Głosu użyczy jej Cherami Leigh, która, jak sama twierdzi, musi dobrze wpasować się w wielowymiarowy charakter bohaterki Judgment.

Premiera Judgment datowana jest w Polsce na 25 czerwca 2019 roku. Gra ukaże się tylko na konsole PlayStation 4.

Źródło: https://gamingbolt.com/judgment-gets-two-new-videos-introducing-major-characters-with-their-english-voice-actors

Tagi: Judgment Ryu Ga Gotoku Studio sega

Nie przegap