Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.05.2019 09:30
Pillars of Eternity 2: Deadfire
560V

Rocznicowa aktualizacja Pillars of Eternity 2: Deadfire

Pillars of Eternity 2: Deadfire zostało wczoraj uaktualnione do wersji 5.0. Deweloperzy po roku od premiery przygotowali sporo nowej zawartości, wprowadzając też turową walkę, która do tej pory była w becie.

Pillars of Eternity 2: Deadfire to jedna z najlepszych gier zeszłego roku, która niestety sprzedała się bardziej niż marnie. Wielu deweloperów porzuciłoby grę w takim wyniku, ale nie Obsidian, który postanowił grę poprawiać i uzupełniać o nową zawartość.

Obsidian Entertainment pracuje nad 2 tajnymi grami dla Xbox Anaconda

Wczoraj wydano aktualizację 5.0 przygotowaną specjalnie na pierwszą rocznicę debiutu Pillars of Eternity 2: Deadfire na PC-tach. Największą zmianą bez dwóch zdań będzie udostępnienie skończonej wersji turowych walk, które do tej pory pozostawały w becie.

Przebudowano także interfejs zarządzania naszym statkiem, dodano nową zawartość fabularną, do której nagrano dodatkowe dialogi. Udostępnione zostały także ostateczne wyzwania. Ultimate włącza automatycznie Trial of Iron, Path of the Damned i tryb Solo. Jednym słowem - to ostateczna próba waszych sił i cierpliwości, a także znajomości gry.

Pillars of Eternity 2: Deadfire trafi także na konsole w ciągu najbliższych miesięcy. Możemy śmiało założyć, że wszystkie wydane do tej pory aktualizacje znajdą się automatycznie w konsolowej wersji.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Obsidian Entertainment Pillars of Eternity 2: Deadfire Versus Evil