Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2019 10:59
Gotham serial bohaterowie
1212V

Gotham na finalnym zwiastunie. Wielkie zakończenie historii serialu

Wielkie zakończenie serialu „Gotham” zostało zaprezentowane na zwiastunie. Twórcy podsumowują wszystkie historie, pokazują przemianę bohaterów i bez wątpienia jest to świetny pokaz nadciągających atrakcji.

22 września 2014 roku odbyła się premiera pierwszego odcinka serialu „Gotham”. Opowieść skupiona na Jamesie Gordonie otrzymała pięć sezonów i 25 kwietnia odbędzie się debiut ostatniego epizodu, który właśnie otrzymał finalny zwiastun.

Pennyworth. Serial o lokaju Batmana na nowym zwiastunie

Historia mocno ewoluowała przez ostatnie 99 odcinków – widzowie zobaczyli, jak rodzą się najwięksi przeciwnicy Batmana, a jednocześnie coraz większą rolę w całej opowieści odgrywał także sam Bruce Wayne. Ostatni (setny) epizod zapowiada się na niezwykle ciekawe zakończenie wydarzeń, które może zapowiedzieć kolejną produkcję w uniwersum DC.

Ostrzegam oczywiście przed drobnymi spoilerami – trailer pokazuje już „ukształtowanych” bohaterów, więc możecie wpaść na większe lub mniejsze spoilery, ale jeśli oglądaliście przynajmniej dwa sezony, to raczej nie będziecie specjalnie zaskoczeni.

Tagi: gotham serial trailer zwiastun