Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2019 15:40
Fade to Silence bohater
934V

Fade to Silence ma datę premiery. Znamy cenę

Po wielu miesiącach intensywnej pracy w programie Wczesnego Dostępu, Fade to Silence już wkrótce trafi do wszystkich zainteresowanych. THQ Nordic potwierdziło ostateczną datę premiery i zarazem poznaliśmy cenę gry.

Fade to Silence poznaliśmy przed samą prezentacją. Według planów gra powinna zostać ujawniona na The Game Awards 2017, ale wydawca nie dopilnował informacji i szczegóły tytułu pojawiły się przed wydarzeniem.

Gameplay Fade to Silence

Produkcja po kilku dniach wylądowała w programie Wczesnego Dostępu, gdzie następnie była ulepszana i rozwijana – deweloperzy chętnie korzystali z informacji zwrotnych od społeczności. Długo czekaliśmy na ostateczną datę premiery, ale przynajmniej tym razem otrzymaliśmy pozytywną wiadomość.

Fade to Silence zadebiutuje 30 kwietnia i tytuł będzie jednocześnie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Edycja na PC została wyceniona na 172 zł, a na wydanie konsolowe musimy przygotować 215 zł.

Od dnia premiery Fade to Silence zaoferuje pełnoprawną opowieść, sekwencję snów (dodatkowy tryb dostępny w momencie, gdy bohater śpi), znacząco poprawiony tutorial przygotowujący nowych graczy do zabawy, a jednocześnie zainteresowani skorzystają z podręcznika przetrwania oraz zerkną na galerię snów (zobaczymy w niej odblokowane sekwencje w porządku chronologicznym).

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: