Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2019 22:00
NBA Live 19 EA Access
708V

EA Access z kolejnym tytułem. NBA Live 19 dostępny dla graczy

Electronic Arts nie rezygnuje z rozwoju EA Access. Gracze od dzisiaj mogą zapoznać się z kolejną produkcją, która trafiła na półki sklepowe w połowie ubiegłego roku. NBA Live 19 wylądowało w skarbcu Electronic Arts.

NBA Live 19 trafiło na półki sklepowe 7 września. Gra jest dostępna wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksach One, a w swoim czasie propozycja EA Tiburon zgarnęła oceny na poziomie 73-75%. Średnia pewnie nie zachęcała każdego gracza do sięgnięcia po koszykówkę od EA, więc niektórzy na pewno ucieszą się z powodu dodania tytułu do skarbca.

EA Access może trafić na PlayStation 4

EA Access zostało rozszerzone o kolejną sportówkę – NBA Live 19 możecie bez problemu w ramach abonamentu włączyć na Xboksie One. Standardowo propozycja wciąż kosztuje 14 zł za miesiąc lub 79 zł na rok i z oferty możemy skorzystać wyłącznie na konsoli Microsoftu.

W ostatnich tygodniach pojawiły się plotki dotyczące rozszerzenia EA Access i wrzucenia projektu na PlayStation 4, jednak Electronic Arts wciąż nie ogłosiło tej informacji. W swoim czasie Sony nie było zainteresowanie uruchomieniem projektu na swojej konsoli, ale teraz sporo się zmieniło – teraz coraz częściej słyszymy o dostępie do gier w ramach subskrypcji.

Poniżej znajdziecie zwiastun NBA Live 19.

Źródło: Twitter

Tagi: EA Tiburon Electronic Arts NBA Live 19