Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2019 14:54
Gex PSX
603V

PSX Extreme: Gex - kulisy powstania jednej z najlepszych platformówek z PSX-a

Pamiętacie zielonego, antropomorficznego gekona, który królował w erze Szaraka? W najnowszym numerze PSX Extreme przybliżamy tę ciekawą postać, która już wiele lat temu powinna powrócić w nowych przygodach.

W czasach PSX-a narodziło się wielu fantastycznych bohaterów. Przygody niektórych nadal rozgrzewają nasze serca, ale niestety część postaci bezpowrotnie zniknęła. Jednym z takich pechowców jest Gex, o którym kapitalny tekst przeczytacie w najnowszym numerze PSX Extreme.

PSX Extreme 259 już w sprzedaży

Adam Piechota opowiada o narodzinach, sukcesie, a nawet śmierci jednej z ikon Szaraka, a swój tekst dedykuje graczom, którzy dobrze znają zielonego Gekona:

„Dzisiejszy gracz, nawet ten traktujący elektroniczną rozrywkę jak prawdziwą pasję, której horyzonty należy bezwzględnie poszerzać , nie będzie miał żadnego powodu, by tęsknić za Gexem. To relikt jednej epoki i jednej generacji konsol. Na naszym podwórku – pojedynczej, ale chyba najbardziej nostalgicznej platformy: szarego PlayStation. Nie zniechęcam młodszych, ale poniższy tekst dedykuję „temu” pokoleniu.”

Czujecie się zaintrygowani? Adam na trzech stronach przedstawia sporo ciekawostek dotyczących tego bohatera i jestem przekonany, że publikacja zainteresuje również młodszych czytelników, którzy choć nie znają osobiście Gexa, to już wkrótce mogą z przyjemnością odświeżyć jego klasyczne przygody.

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie także między innymi dwa Tematy Numeru ("Animowani bohaterowie" i "Telewizory dla graczy"), recenzje Anthem, Kingdom Hearts 3, Far Cry New Dawn, Apex Legends oraz oczywiście ciekawą publicystykę.

Wszystkie szczegóły i trzy opcje zamówienia egzemplarza znajdziecie w tym miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Tagi: gex psx extreme

Nie przegap