Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.03.2019 12:27
Pudełkowa i cyfrowa sprzedaż gier w Europie. Anthem liderem
1309V

Pudełkowa i cyfrowa sprzedaż gier w Europie. Anthem liderem

Anthem mimo średnich ocen i takiego sobie przyjęcia wśród graczy jest liderem sprzedaży w Europie. Zarówno w cyfrze, jak i pudełkach.

Po raz pierwszy w historii dostępne są dane sprzedaży gier z większości krajów Europy, zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. To lepiej pomoże poznać trendy sprzedażowe i pokaże, które gry sprzedają się na naszym kontynencie najlepiej.

Anthem i poważny problem z zawieszaniem PS4 Pro i PS4. EA prosi o opisywanie błędu

Na ten moment, dane sprzedażowe pochodzą od następujących firm: Activision Blizzard, Bandai Namco, Capcom, Codemasters, EA, Focus Home Interactive, Koch Media, Microsoft, Milestone, Paradox, Sega, Sony, Square Enix, Ubisoft and Warner Bros. Jak wygląda top 10 najlepiej sprzedających się gier w Europie w ostatnim tygodniu (w nawiasie ostatnia pozycja).

  1. (Nowość) ANTHEM (ELECTRONIC ARTS)
  2. (02) METRO EXODUS (DEEP SILVER)
  3. (03) FAR CRY NEW DAWN (UBISOFT)
  4. (01) JUMP FORCE (BANDAI NAMCO ENTERTAINMENT)
  5. (05) FIFA 19 (ELECTRONIC ARTS)
  6. (04) RED DEAD REDEMPTION 2 (TAKE 2)
  7. (06) NEW SUPER MARIO BROS. U DELUXE (NINTENDO)
  8. (09) MARIO KART 8 DELUXE (NINTENDO)
  9. (10) SUPER SMASH BROS. ULTIMATE (NINTENDO)
  10. (08) KINGDOM HEARTS III (SQUARE ENIX EUROPE)

Warto tu zaznaczyć, że pudełkowe dane pochodzą z: Belgii, Danii, Finlandii, Francji, UK, Włoch, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii.

Cyfrowa sprzedaż raportowana jest ze znacznie większej grupy krajów: Australia, Austria, Bahrajn, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, UK, Grecja, Węgry, Islandia, Indie, Irlandia, Izrael, Włochy, Kuwejt, Liban, Luksemburg, Malta, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Oman, Polska, Portugalia, Katar, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Słowacja, Słowenia, RPA, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina i ZEA.

Źródło: GSD/ISFE/Resetera

Tagi: Anthem bioware Electronic Arts