Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2019 18:05
Shakedown Hawaii Epic Games Store
677V

Shakedown Hawaii kolejnym tytułem na wyłączność Epic Games Store

Epic Games przejęło kolejną produkcję. Shakedown Hawaii trafi wyłącznie do jednego, cyfrowego sklepu i wielu graczy nie jest zadowolona z tej decyzji. Z tej okazji możemy również spojrzeć na świeżutki zwiastun gry.

Shakedown: Hawaii zostało oficjalnie zapowiedziane w 2015. Jest to kontynuacja Retro City Rampage, więc tytuł został ciepło przyjęty przez fanów pierwowzoru. Gracze czekali na premierę, która ma odbyć się w przeciągu następnych tygodni i przed samym debiutem dowiedzieliśmy się o przejęciu gry przez Epic Games.

Jak Wiedźmin przejął kontrolę nad światem? Sony ponownie chwali grę CD Projekt RED

Shakedown Hawaii trafi wyłącznie na Epic Games Store (czasowa wyłączność), więc nie będzie raczej wielkim zaskoczeniem, że fani wyczekujący na pozycję są wściekli. Deweloperzy ogłosili wiadomość zdecydowanie za późno, ale nie możemy zapomnieć, że w tym wypadku mówimy o małym, niezależnym zespole, które pewnie zapewni sobie odpowiednią gotówkę, by móc myśleć o przyszłości.

Z okazji ogłoszenia możemy spojrzeć na nowy zwiastun, który pokazuje najciekawsze (nielegalne) aktywności przygotowane w Shakedown Hawaii. Tytuł czerpie garściami z serii GTA, więc będziemy rabować, zabijać, czy też wzbogacać się na niewinnych.

W sumie chętnie zapoznam się z tą pozycją na Nintendo Switchu – konsolowe wydanie zostało już wcześniej potwierdzone, jednak na początku Shakedown Hawaii wskoczy wyłącznie na komputery osobiste.

Źródło: https://www.pcgamer.com/shakedown-hawaii-is-the-latest-epic-games-store-timed-exclusive/

Tagi: Shakedown Hawaii Vblank Entertainment