SKLEP
Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 20.02.2019 13:20
YS Net dzieli się nowymi screenami z Shenmue III. Więcej informacji o grze wkrótce
610V

YS Net dzieli się nowymi screenami z Shenmue III. Więcej informacji o grze wkrótce

Studio YS Net podzieliło się nowymi screenami z Shenmue III. Ta skromna aktualizacja poprzedza jednak pojawienie się nowych informacji, do czego ma dojść już niedługo.

Nowe screeny z Shenmue III zamieścił na swoim twitterowym koncie Cedric Biscay ze studia Shibuya Productions, które zajmuje się produkcją materiałów video (zwiastunów, dokumentów, animacji itd.). Występuje na nich Lan Di, główny antagonista serii, za którym Ryo Hazuki wyruszył do Chin, by pomścić śmierć ojca, oraz Ren, przedstawiciel hongkońskiego półświatka znany z drugiej części. Trzeci obrazek przedstawia wnętrze pomieszczenia. Możecie je zobaczyć w galerii.

Zawiedzionych tą skromną aktualizacją zapewniono, że więcej informacji poznamy już wkrótce. Podczas MAGIC 2019, imprezy, która ma się odbyć w Monako już 9 marca, pokazany zostanie zupełnie nowy, długi zwiastun gry. Będzie to prawdopodobnie pierwszy raz, gdy zobaczymy, jak Shenmue III prezentuje się w akcji (tj. podczas rozgrywki), ponieważ dotychczas udostępnione materiały video nie ujawniały zbyt wiele (za brak konkretów YS Net był zresztą krytykowany przez kickstarterowych sponsorów).

Jak powiedział niedawno Yu Suzuki, twórca cyklu, Shenmue III będzie znacznie większe od poprzednich części. "Trójka" nie zwieńczy jednak całej historii. Suzuki twierdzi, że potrzebna będzie jeszcze jedna lub (najlepiej) dwie części.

Premiera gry odbędzie się 27 sierpnia.

Update: W pierwszej wersji newsa zamieściliśmy tylko jeden screen. Przepraszamy za przeoczenie.

Źródło: https://twitter.com/CedricBiscay/status/1097872244783677441

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net