SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.02.2019 16:25
Fallout 76. Nadchodząca aktualizacja zwiększy limit skrytki
899V

Fallout 76. Nadchodząca aktualizacja zwiększy limit skrytki

Już w tym tygodniu pojawi się kolejna aktualizacja Fallout 76. Najważniejsza zmiana? Powiększenie limitu miejsc w skrytce.

Bethesda złapała chwilę oddechu. Gracze przestali interesować się Falloutem 76 tak, jak po premierze, więc i deweloperzy mogą w większym w spokoju naprawiać swój produkt, który bez dwóch zdań wygląda niczym rozklekotany pojazd posklejany szkotem.

Z Fallout 76 znikną duplikaty. Bethesda czyści grę

Ostatnio wyłączono serwery, by wyczyścić grę ze zduplikowanych przedmiotów. Według Bethesdy — operacja się udała, pacjent przeżył i można wrócić do aktualizacji gry. Ta ma pojawić się w tym tygodniu i przynieść przede wszystkim powiększenie miejsc w skrytce do 800.

I tutaj warto się zatrzymać, bo... powiększenie limitu może zostać cofnięte, jeśli gra zacznie z tego powodu działać gorzej (o ile gorzej się da). Bądźmy jednak dobrej myśli.

Lista ujawnionych zmian ze strony Bethesdy prezentuje się następująco. Pełne informacje o aktualizacji zostaną udostepnione, gdy ta pojawi się na serwerach.

 • Zwiększenie limitu skrytki do 800
  • Wciąż przyglądamy się przestrzeni magazynowej i dyskutujemy na temat możliwości usprawnień w tej dziedzinie, nie chcemy jednak, aby wpłynęło to negatywnie na stabilność serwerów. Mamy nadzieję, że zwiększenie limitu skrytki do 800 funtów pomoże wam przechowywać jeszcze więcej niesamowitych rzeczy, które znajdziecie na pustkowiu!
 • Granatnik M79 i automatyczny granatnik są teraz sklasyfikowane jako broń ciężka.
  • Wprowadziliśmy poprawkę, właściwie oznaczającą granatnik M79 i automatyczny granatnik jako broń ciężką. Właściwie korzystają one teraz także ze wszystkich profitów broni ciężkiej z wyjątkiem „Ciężkozbrojnego”, gdyż uważamy, że sensowniejsze jest, aby uzbrojenie to korzystało z profitu „Bombowo”. BUM!
 • Przypadkowe uszkodzenie C.A.M.P. innego gracza nie powoduje już oznaczenia jako zbieg
  • Na naszej liście znanych problemów pojawiły się zgłoszenia graczy, którzy przypadkowo ostrzelali, trafili lub w inny sposób zakłócili spokój w C.A.M.P. innego gracza. Tacy nieszczęśnicy nie są już oznaczani jako zbieg i nie są uznawani za chętnych do walki PvP. Aby tak się stało, gracz musi aktywnie atakować innego gracza i zniszczyć elementy w jego C.A.M.P. Takie zachowanie uznawane jest za akcję PvP i przydziela graczowi oznaczenie zbiega. Będziemy ściśle monitorować uwagi graczy dotyczące tej zmiany.
 • Ikony graczy wyświetlają się teraz w większej liczbie obszarów w grze
  • Po wprowadzeniu łatki nr 6 przesunięcie kursora na znacznik gracza na mapie wyświetli jego ikonę. Warsztaty też będą wyświetlać ikony swoich właścicieli. Dodatkowo, na tabliczce wieżyczki innego gracza będzie wyświetlona jego imię i ikona, gdy się jej przyjrzysz.
 • Podczas wydarzeń „Nakarm ludzi” i „Droga ku oświeceniu” pojemniki z misji przyjmują teraz wyłącznie przedmioty związane z zadaniem
  • W związku z tą poprawką gracze nie mogą już przypadkowo przenosić elementów z ekwipunku do pojemników z misji. Gracze będą teraz mogli zaliczyć te zadania, nie obawiając się, że stracą przedmioty z nimi niezwiązane.

Źródło: https://bethesda.net/pl/article/4U5kt2uvsdoSfii4prwboN/untitled-entry-2019-02-12-at-10-01-41

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76 pc playstation 4 xbox one