Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.02.2019 17:33
W Trials Rising zagramy przed premierą
291V

W Trials Rising zagramy przed premierą

Ubisoft zaplanował otwartą betę Trials Rising. Nową grę ekipy RedLynk będziemy mogli wypróbować chwilę przed premierą pod koniec tego miesiąca.

Ubisoft stara się, by każda ich gra posiadała przynajmniej jedną betę. Pozwala to nie tylko sprawdzić działanie gry przed premierą, ale także obciążyć serwery w warunkach niesyntetycznych.

Trials Rising zaoferuje mnóstwo zawartości po premierze. Szczegóły Karnetu Dodatków

W otwartą betę Trials Rising zagrać będziemy mogli w dniach 21-25 lutego. W becie będziemy mieli okazję sprawdzić parę tras. Niestety - postęp z bety nie zostanie przeniesiony do pełnej wersji, która pojawi się dzień po jej zakończeniu - 26 lutego.

Po premierze, Trials Rising otrzyma wsparcie dodatkową zawartością i będą to:

  • Trials Rising Sixty Six – Dodatek I: Rywalizuj i rozbijaj się wzdłuż legendarnej drogi 66 i odkryj splendor kraju nieograniczonych możliwości, dzięki nowym trasom i kontraktom. To DLC inspirowane jedną z ulubionych rozrywek USA, futbolem amerykańskim, zawiera takie elementy jak hełm, koszulka, spodnie i korki, dzięki którym gracze mogą pojawić się na mecie w sportowym stylu.
  • Wywrotka w palącym słońcu – Dodatek II: Ruszaj w tereny poniżej równika i poznaj cuda południowej półkuli. Przemierz epickie, porośnięte dżunglą góry Peru, aż po skutą lodem Antarktydę i skorzystaj z dwóch nowych motocykli, które wprowadzają unikatowe możliwości rozgrywki i wyzwania. Pojawi się też strój z motywami odkrywcy.
  • Pakiet motocyklisty kaskadera: Pokonaj prawo grawitacji i śmigaj przez płonące obręcze z Pakietem motocyklisty kaskadera, dzięki któremu gracze mogą założyć efektowny kostium kaskadera i siąść za kierownicą zdobionego motocykla retro, aby pokazać, że żadna przeszkoda nie jest dla nich za trudna.
  • Pakiet elementów samurajskich: Pokonuj kolejne trasy i pozwól się prowadzić duchowi starożytnego samuraja. Czekają na ciebie elementy personalizacji, dzięki którym wyróżnisz się na trasie jeszcze bardziej.

Tagi: PC playstation 4 RedLynx Trials Rising Ubisoft xbox one

Nie przegap