SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.02.2019 16:45
apple air pods
1370V

Apple AirPods 2 będą lepsze, ale też dużo droższe

Apple przygotowuje nowy model bezprzewodowych słuchawek - Apple AirPods 2. Jakich nowości można się po nich spodziewać?

Apple AirPods 2 mają wielu swoich zwolenników, mimo wysokiej ceny jak na małe słuchawki bezprzewodowe. Apple planuje w tym roku wypuścić nowy model, który wizualnie nie będzie się niczym różnił, ale zaliczy skok jeśli chodzi o podzespoły.

Apple może zapewnić swoją chmurę do gier. Firma rozważa inwestycję

Jak donosi serwis MySmartPrice, Apple AirPods 2 pojawią się w drugiej połowie tego roku, prawdopodobnie w okolicy premiery nowych iPhone'ów. Design urządzenia pozostanie bez większych zmian, za to dostaniemy obsługę Bluetooth 5.0, które zużywa mniej energii.

To nie wszystkie nowości. Apple ma znacząco podnieść jakość komponentów wewnątrz słuchawek, co przełoży się na jakość dźwięku oraz basy. Dodatkowo przebudowana zostanie konstrukcja, która sprawi, że słuchawki będą lepiej leżały w uszach.

Dostać mamy także więcej sensorów w słuchawkach, które będą mogły monitorować m.in. nasz puls. Nie zmieni się za to pojemność baterii, więc czas działania słuchawek też nie będzie się znacząco różnił. Apple AirPods 2 mają być dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i czarnej, oraz kosztować $199, co w przeliczeniu da nam niecały 1000 złotych.

Źródło: https://www.mysmartprice.com/gear/apple-airpods2/

Tagi: apple apple airpods 2