Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2019 17:34
Xbox Game Pass luty promocja
2056V

Xbox Game Pass ponownie w promocji

Microsoft nie tylko wrzuca do Xbox Game Pass kapitalne produkcje. Firma systematycznie oferuje najróżniejsze promocje, dzięki którym możemy skorzystać z propozycji Amerykanów w lepszych cenach. Najnowsza oferta właśnie wystartowała.

Microsoft wczoraj potwierdził ofertę Xbox Game Pass na luty – gracze mogą szykować się na między innymi Shadow of the Tomb Raider oraz Crackdown 3. Pełne zestawienie tytułów oferowanych przez Amerykanów znajdziecie w tym miejscu.

Xbox Game Studios to nowa nazwa rodziny Microsoftu. Firma zapowiada plany

Korporacja przekonuje niezdecydowanych do swojej cyfrowej usługi. Xbox Game Pass na 1 miesiąc jest aktualnie dostępny za 4 zł – 90% zniżka z 40 zł została przygotowana dla nowych klientów, którzy aktualnie nie posiadają dostępu do XGP.

W Sieci pojawiają się informacje o drugiej ofercie – w tym wypadku osoby subskrybenci Xbox Game Pass mogą nabyć 3-miesięczne członkostwo za 29 zł (-67%), ale szczerze mówiąc ja nie widzę tej opcji... Może u Was promocja jest aktywna?

Xbox Game Pass rośnie w naprawdę świetny sposób i jest to aktualnie bez wątpienia najlepsza sieciowa usługa dostępna na konsolach. Gracze w tym wypadku otrzymują stale bardzo ciekawe gry, którymi naprawdę warto się interesować.

Źródło: Twitter

Tagi: Microsoft promocja xbox game pass xbox one