Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 27.01.2019 16:00
Streamując Kingdom Hearts 3 należy przestrzegać pewnych zasad
1241V

Streamując Kingdom Hearts 3 należy przestrzegać pewnych zasad

Premiera Kingdom Hearts 3 już za kilka dni, jednak już teraz całkowicie legalnie można publikować materiały z gry. 

Światowa premiera Kingdom Hearts 3 odbędzie się 29 stycznia na PlayStation 4 i Xboksie One. Jednakże w ciągu ostatnich godzin zaczęły się pojawiać pierwsze filmy, oceny oraz streamy z gry. Jak to możliwe?

Kingdom Hearts 3 ocenione. Jak wypada wielki jRPG?

Jeszcze kilka tygodni temu ujawnienie jakiegokolwiek materiału z gry było uważane za ogromny spoiler i wizerunkową katastrofę. Dzisiaj nikt już nie ma z tym problemu i w Sieci można znaleźć całe gameplaye. .

Na samym Twitchu w momencie pisania newsa grę śledzi 2562 widzów, z czego największą liczbą osób obecnych na jednym streamie jest 742. 

Powodem, dla którego wszystko jest już jawne jest japońska premiera tytułu, która miała miejsce 25 stycznia. Dlatego jeżeli jeszcze czekacie na swoją kopię to uważajcie na spoilery, które zalewają obecnie Internet. 

Twórcy mają do Was tylko jedną prośbę odnośnie streamowania Kingdom Hearts 3, którą zobaczycie uruchamiając grę. Mianowicie Square Enix i The Walt Disney Company nie dają zgody na rozpowszechnianie, streamowanie muzyki z gry oraz nadawanie transmisji w celach komercyjnych.

Możesz streamować grę w celach niekomercyjnych. Jednakże prowadzenie transmisji mając na celu rozpowszechnianie lub słuchanie muzyki z gry jest zabronione nawet w kontekście niekomercyjnego użytku.

Źródło: https://kotaku.com/kingdom-hearts-iii-warns-users-about-making-non-commer-1832063519

Tagi: Kingdom Hearts III playstation 4 premiera gry Square Enix stream Twitch twitch.tv xbox one

Nie przegap