Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.01.2019 17:41
Monster Hunter World na PC z obsługą 21:9
542V

Monster Hunter World na PC z obsługą 21:9

Monster Hunter World na PC-cie jest w plecy z nową zawartością. Deweloperzy jednak nie porzucili tego wydania, wypuszczając nową aktualizację na Steamie.

Monster Hunter World na PC ma predyspozycje by wyglądać wyjątkowo dobrze. Jednak wymaga to zabawy z plikami gry oraz instalacji różnych modyfikacji. Wraz z nową aktualizacją, PC-towcy zyskają znaczącą przewagę.

Wiedźmin w Monster Hunter World już w lutym

Capcom zaimplementował w łatce obsługę rozdzielczości w proporcjach 21:9, przez co gra bez problemu będzie działać na monitorach ultrawide. Dodatkowo, w opcjach graficznych otrzymaliśmy poszerzoną opcję ustawienia winiety.

Oprócz tego dodano uproszczony-chiński, a także opcję push-to-talk w rozmowach głosowych. Poprawiono także sporo zgłoszonych wcześniej błędów.

Jeśli chodzi o nadchodzące wydarzenia, to grający na PC będą musieli poczekać. W Lutym do świata Monster Hunter World trafi Geralt z Wiedźmina, który otrzyma zlecenia na kilka stworów do ubicia. A na przyszły rok planowane jest sporych rozmiarów rozszerzenie, które zabierze nas do nowej krainy.

Źródło: https://steamcommunity.com/games/582010/announcements/detail/1698321609295958467

Tagi: capcom Monster Hunter World pc

Nie przegap