Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2019 14:08
Monopoly Kevin Hart
730V

Monopoly ma trafić do kin. Kevin Hart gwiazdą filmu na podstawie planszówki

Hasbro zamierza promować markę Monopoly w bardzo nietypowy sposób. Firma postanowiła przygotować film na podstawie planszówki i aktualnie trwają negocjacje z aktorem oraz reżyserem.

Pewnie każdy czytelnik naszego portalu dobrze zna Monopoly. Jest to znana planszówka, w której zadaniem graczy jest kupowanie kolejnych nieruchomości i zbudowanie własnego imperium. Od pewnego czasu możemy zgarnąć grę w najróżniejszych wersjach – ostatnim hitem okazało się Monopoly Fortnite.

Wysokie loty na zwiastunie. Netflix trafia w serca fanów koszykówki

Hasbro chce jednak znacznie więcej, więc według Deadline właśnie są prowadzone rozmowy dotyczące przeniesienia planszówki do kina. Głównym bohaterem opowieści ma zostać Kevin Hart – aktora możecie kojarzyć z między innymi: „Jumanji: Przygoda w dżungli”, „Prawdziwa jazda”, „Cienki Bolek”, „Polowanie na drużbów”, „40-letni prawiczek”.

W rozmowach na temat przygotowania filmu uczestniczy Tim Story – reżyser „Fantastyczna 4”, „Myśl jak facet”, „Barbershop” – a producentami obrazu mają zostać Lionsgate, Hasbro’s Allspark Pictures, Hart’s HartBeat Productions i Story’s The Story Company.

Aktualnie nie poznaliśmy szczegółów historii, ponieważ scenariusz nie został jeszcze przygotowany. Możemy podejrzewać, że machina ruszy, gdy Hart oraz Story dojdą do porozumienia. Trudno powiedzieć, czy ma to głębszy sens, ale najwidoczniej Hasbro zamierza rozszerzyć markę i pewnie już powstała koncepcja opowieści, która nawet spodobała się firmie.

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/01/17/kevin-hart-to-star-in-monopoly-movie-for-hasbro

Tagi: film kevin hart monopoly

Nie przegap