Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 07.06.2010 14:18
Bad Company 2 - kolejny update
999V

Bad Company 2 - kolejny update

W swej dbałości o najwyższej jakości rozgrywkę online i równe szanse graczy po obu stronach frontu, DICE wypuści jutro kolejną łatkę dla posiadaczy Battlefield: Bad Company 2 na konsolach. Jakie zmiany dostaniemy tym razem?xxxxx

 

Ostatni update gry na PlayStation 3 miał miejsce 3 czerwca - detale łatki o numerze 1.03 opisuje szerzej oficjalny blog BBC2. Jutro uderzy kolejny patch balansujący i poprawiający detale w rozgrywce - tym razem jako update 1.04 na PS3 oraz nieobowiązkowy download na Xboksa 360. Jego zawartość znajdziecie tutaj - nie ma tego wiele, ale uwagę maniaków zwróci zapewne kilka ważnych detali, jak np. wprowadzenie uszkodzeń własnych pojazdów z trybie Hardcore.

 

DICE informuje jednocześnie, że w przypadku konsoli Microsoftu łatka 1.04 nie jest obowiązkowa, ale ze względu na poprawki w mapach i jej wymagalność przy kolejnych pakietach VIP, zalecane jest jej pobranie. Jutrzejszy download nie wymaga posiadania kodu VIP, gdyż dotyczy zawartości gry dostępnej dla wszystkich graczy.

Tagi: