Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.01.2019 16:29
firewall zero hour psrv
841V

Darmowy weekend z Firewall Zero Hour

Firewall Zero Hour, jedna z najlepszych gier dostępna wyłącznie na PSVR doczeka się darmowego weekendu. Od piątku zagramy za darmo.

Firewall Zero Hour zadebiutowało pod koniec sierpnia zeszłego roku i mimo że nie sprzedało się oszałamiająco dobrze, to zebrało na tyle graczy, że sieciowa rozgrywka ma sens. Pomogły w tym fantastyczne oceny prasy oraz dobre opinie graczy, którzy nazywają tytuł Sony "Rainbow Six na VR".

Firewall: Zero Hour. Na taką strzelaninę czekało PS VR? Zaskakująco wysokie noty

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie kupiliście gry (nie macie pieniędzy, nie za bardzo lubicie FPS-y), to już w ten piątek wystartuje darmowy weekend z grą Firewall Zero Hour i potrwa do poniedziałku. Co oznacza, że w dniach 18-20 stycznia, wypróbujecie cała grę za darmo. Wymóg, aktywna usługa PlayStation Plus.

Czy są ograniczenia? Płatne DLC będzie niedostępne, a jakiekolwiek trofea, które moglibyście zdobyć, nie przejdą do pełnej wersji. Na szczęście, postępy nie przepadną jeśli kupicie później pełną wersję gry.

Grać możemy DualShockiem, ale mocno zalecane jest posiadanie Aim Controllera z którym rozgrywka wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Klienta pobierzecie z tego miejsca (prawdopodobnie w piątek pojawi się opcja pobrania darmowej wersji).

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/01/16/playstation-plus-members-can-trial-tactical-ps-vr-shooter-firewall-zero-hour-for-free-this-weekend/

Tagi:

Nie przegap