Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2019 15:37
P.T. przeniesione na Unreal Engine. Tytuł wspiera VR
1467V

P.T. przeniesione na Unreal Engine. Tytuł wspiera VR

Konami jeszcze w ubiegłym roku chętnie zamykało projekty związane z przeniesieniem P.T. na komputery osobiste, ale jak widać Japończycy nie usunęli wszystkich prac. Każdy zainteresowany może pobrać demonstrację na PC i sprawdzić tajemniczy dom w wirtualnej rzeczywistości.

Konami aktualnie nie zdradza planów dotyczących dużych produkcji AAA. Firma oficjalnie pracuje wyłącznie nad rozwojem serii Pro Evolution Soccer, jednak Japończycy mają w swoim portfolio jeszcze takie tuzy jak Silent Hill, czy też oczywiście Metal Gear Solid.

Death Stranding. Tajemnicza wiadomość od Kojimy w najnowszym Famitsu

Studio anulowało projekt P.T., ale jak widać gracze chętnie wracają do demonstracji wykreowanej przez Hideo Kojimę. Deweloper kryjący się za pseudonimem RadiusGordello przez ostatnie dziewięć miesięcy przenosił tytuł na Unreal Engine i każdy zainteresowany może pobrać jego pracę.

Twórca zadbał o pełne wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości, więc możecie zapoznać się z P.T. od początku do końca z goglami VR na głowie – co ciekawe, autor zdecydował się nawet na drobną zmianę zakończenia, by mieć pewność, że projekt będzie bardziej spójny.

Niestety, trudno oczekiwać, by Konami wróciło do P.T., ale jak widać pozycja wykreowana przez Kojimę wciąż pobudza twórców, którzy chętnie majstrują w tym tajemniczym domu.

Źródło: https://www.videogamer.com/news/pt-remade-in-unreal-engine-has-vr-support

Tagi: Silent Hills - P.T. (Nazwa robocza)

Nie przegap