Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2019 15:38
RAGE 2. Gameplay pozwala spojrzeć na moce i gadżety bohatera
753V

RAGE 2. Gameplay pozwala spojrzeć na moce i gadżety bohatera

id Software oraz Avalanche Studios kończą już pewnie prace nad RAGE 2. Produkcja trafi do graczy w pierwszej połowie 2019 roku i z tej okazji możemy spojrzeć na długi materiał prezentujący możliwości głównego bohatera.

W 2019 roku na rynku zadebiutuje kilka ciekawych strzelanek i jednym z takich tytułów jest bez wątpienia RAGE 2. Gra przygotowywana przez id Software i Avalanche Studios powinna zainteresować fanów postapokalipsy, wielkich światów oraz ogromnych gnatów.

RAGE 2 z komicznym świątecznym zwiastunem

W ubiegłym roku deweloperzy spotkali się z fanami i postanowili opowiedzieć zainteresowanym o RAGE 2. Na materiale zobaczycie sporo rozgrywki z wersji demonstracyjnej, a nawet usłyszycie konkrety dotyczące gameplayu.

Główny bohater RAGE 2 może korzystać z między innymi specjalnych mocy – overdrive ładuje się dzięki naszym poczynaniom, więc jeśli będziemy wykonywać najróżniejsze combosy, to bez problemu otrzymamy konkretne doładowanie i w rezultacie szybciej poradzimy sobie z następnymi przeciwnikami.

Tytuł wygląda naprawdę przyzwoicie i choć nadal musimy czekać na głębsze wprowadzenie do fabuły, to bez wątpienia RAGE 2 powinien trafić w gust sympatyków singlowych shooterów nastawionych na zabawę.

RAGE 2 wskoczy na półki sklepowe 14 maja i pozycja będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda gameplay id Software / Avalanche Studios Rage 2

Nie przegap