Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.12.2018 18:44
Forza Horizon 4. Wielkie rozszerzenie Fortune Island z pierwszą oceną 
2467V

Forza Horizon 4. Wielkie rozszerzenie Fortune Island z pierwszą oceną 

Pierwsze duże rozszerzenie, w postaci nowej wyspy, trafiło już w ręce fanów Forza Horizon 4. Pytanie czy to porządny dodatek?

Pierwsi recenzenci mieli już okazję zwiedzić Fortune Island i póki co ich wrażenia można uznać za pozytywne. Redaktor Destructoid wystawił rozszerzeniu notę 9/10, chwaląc rozmiary nowego obszaru, poszukiwania skarbów oraz 10 świetnych pojazdów oddanych do naszej dyspozycji: Lamborghini Urus, BMW M5, Ram 1500 Rebel TRX Concept, Koenigsegg CC8S, Exomotive Exocet Off-Road, Lamborghini Aventador J, Saleen S5S Raptor, 1953 Morris Minor Series II Traveler, Funco Motorsports F9, 2015 Hoonigan GYMKHANA i Ford Fiesta ST RX43.

Trochę mniej entuzjastycznie do Fortune Island podeszła redakcja Usgamer i Kotaku. Dziennikarze z tych serwisów podkreślają, że na wyspie brakuje wyjątkowo ciekawych konkurencji i miejscówek. To po prostu "więcej tego samego" (co samo w sumie nie jest przecież wadą dla fanów FH4).

Rozszerzenie jest już dostępne dla posiadaczy Forza Horizon 4. Poniżej możecie sprawdzić gameplay z nowej wyspy (rozgrywka zaczyna się w 16 minucie nagrania).

 

Tagi: Forza Horizon 4 Microsoft playground games

Nie przegap