Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 15.12.2018 16:40
Call of Duty: Black Ops 4. Od przyszłego tygodnia będzie można tworzyć własne gry Blackout
758V

Call of Duty: Black Ops 4. Od przyszłego tygodnia będzie można tworzyć własne gry Blackout

Call of Duty: Black Ops 4 cieszy się niesamowitą popularnością. W dużej mierze zawdzięcza to nowemu trybowi Blackout, w którym już wkrótce będziemy mogli tworzyć własne mecze. 

Kilka dni temu Call of Duty: Black Ops 4 otrzymało pierwsze rozszerzenie - Operation Absolute Zero, które jednocześnie było największą do tej pory aktualizacją.

Call of Duty: Black Ops 4. Poznajcie historię kultowej mapy Nuketown

Twórcy zapowiadali, że w planach rozwoju trybu Blackout jest m.in. możliwość tworzenia własnych meczy. Jak się okazuje, deweloperzy z Treyarch nie zwlekali z ujawnieniem informacji i już wiemy, kiedy i na jakich warunkach będziemy mogli tworzyć rozgrywkę dla swoich znajomych.

Niestandardowe rozgrywki Blackout zadebiutują w przyszłym tygodniu i będziemy mogli grać solo, w duecie lub czwórkach. Gra zaoferuje pełną personalizację postaci i kamuflaży broni. Jednakże Treyarch nakłada pewne ograniczenie na graczy, ponieważ w customowy Blackout będzie można grać w maksymalnie 12 osób. Deweloperzy postanowili także wytłumaczyć dlaczego łatka 1.09 z Operacją Absolute Zero nie ukazała się na PC wczoraj, a wyjdzie z kilkudniowym opóźnieniem.

Powodem dla zaistniałej sytuacji jest fakt, że portem Call of Duty: Black Ops 4 na komputery zajmuje się oddzielna ekipa - Beenox, która stworzyła grę praktycznie od podstaw i implementacja usprawnień i dedykowanych rozwiązań zajmuje więcej czasu na sprawdzenie czy aktualizacja działa prawidłowo. 

Celem ekipy jest, aby łatka ukazywała się na komputerach najpóźniej 24 godziny po premierze konsolowej. Jednakże studio zaznacza, że sytuacje, w których aktualizacja ukaże się na wszystkich platformach w podobnym czasie będą rzadkością.

Źródło: https://www.reddit.com/r/Blackops4/comments/a69r73/dec_14_update_2xp_in_mp_and_zombies_2x_merits_in/

Tagi: Activision blackout Call of Duty: Black Ops 4 playstation 4 Treyarch