Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2018 15:41
2084 zadebiutuje w przyszłym tygodniu. Polacy zaoferują shooter z hakowaniem w cyberpunkowym świecie
1093V

2084 zadebiutuje w przyszłym tygodniu. Polacy zaoferują shooter z hakowaniem w cyberpunkowym świecie

Już w przyszłym tygodniu wielu graczy zapozna się z produkcją krakowskiego Feardemic. Twórcy zaprezentowali pierwszy zwiastun, który powinien trafić w gust szerokiego grona odbiorców. Poznajcie 2084.

2084 to pierwszoosobowa strzelanka z elementami hakowania. Za produkcję odpowiada Feardemic, czyli studio założone przez Bloober Team, które dotychczas zajmowało się wyłącznie wydaniem Perception. 

Project Méliès to Layers of Fear 2! Mamy pierwszy zwiastun

2084 trafi 13 grudnia do programu Wczesnego Dostępu na Steam. Jest to produkcja, która narodziła się podczas 72-godzinnego game jamu i w trakcie rozgrywki gracz trafi do przerażającego postapokaliptycznego labiryntu przepełnionego śmiercionośnymi wrogami. Zadaniem śmiałków będzie wyeliminowanie oponentów i ucieczka z tego koszmaru. W trakcie rozgrywki wykorzystamy szereg komend do hakowania systemu, a autorzy obiecują głębokie i satysfakcjonujące pojedynki.

W kilku słowach projekt przedstawił Marcin Kawa, prezes Feardemic:

„Jesteśmy zdumieni tym, co zespół stworzył w ciągu zaledwie 72 godzin. 2084 ma dopracowaną oprawę, rozgrywka jest przyjemna i z pewnością ucieszy fanów cyberpunka oraz shooterów. Po sprawdzeniu finalnej wersji zdecydowaliśmy się, że gra zasługuje na to, by zaprezentować ją graczom. Jest to dynamiczna strzelanka z elementami hackingu. Naprawdę nie możemy się doczekać, by poznać opinie graczy na temat produkcji.”

2084 zadebiutuje na początku z dwoma trybami – w trybie fabularnym zmierzymy się z przeciwnikami, bossami, by na końcu zawalczyć z ostatnim przeciwnikiem, ale autorzy zaoferują również wariant zabawy, w którym będziemy stale eliminować kolejne fale przeciwników.

Na dobry początek zerknijcie na zwiastun zapowiadający rozgrywkę:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 2084 Feardemic zapowiedź

Nie przegap