Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2018 11:35
PUBG, Just Cause 4, Wojna Krwi i więcej. Sony zapowiada tydzień pełen ciekawych premier
910V

PUBG, Just Cause 4, Wojna Krwi i więcej. Sony zapowiada tydzień pełen ciekawych premier

W przeciągu następnych pięciu dni na PlayStation 4 zadebiutuje kilka naprawdę świetnych gier. Sony opublikowało nowy zwiastun zapowiadający tytuły i materiał jest tym razem przeładowany sporymi ciekawostkami.

W końcu” krzyknęli najwięksi sympatycy gatunku Battle Royale, którzy od dawna czekali na premierę Playerunknown's Battlegrounds w wersji na PlayStation 4. Gra będzie dostępna od piątku – zainteresowani muszą przygotować przynajmniej 124 zł.

PlayStation Awards 2018. Monster Hunter: World z Quadruple Platinum Prize!

Najnowszy zwiastun Sony pokazuje również Just Cause 4, Subnautica, Override: Mech City Brawl, Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści – wszystkie wymienione pozycje zadebiutują już jutro, więc będzie to na pewno wymagający moment dla naszych portfeli.

Szczególnie polecam nową pozycję CD Projekt RED – Wojna Krwi nie została odpowiednio przyjęta na PC, jednak mam szczerą nadzieję, że na historię rzucą się gracze na konsolach, by Polacy mogli w spokoju rozwijać kolejne wiedźmińskie przygody.

Sporą ciekawostką jest również Subnautica – w swoim czasie tytuł zebrał sporo pochwał na PC, więc fani podwodnych światów mogą szykować się na eksplorację głębin. Na liście jest jeszcze Just Cause 4 i choć tutaj nie możemy liczyć na rewolucje, to na pewno nie zabraknie chętnych do gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 ps4 trailer zwiastun

Nie przegap