SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2018 11:01
W Just Cause 4 nie zabraknie wybuchów. Zobaczcie najbardziej destrukcyjne bronie
443V

W Just Cause 4 nie zabraknie wybuchów. Zobaczcie najbardziej destrukcyjne bronie

Rico Rodriguez szykuje się na kolejną wojnę. Główny bohater serii Just Cause trafi na kolejny teren przepełniony przeciwnikami i podczas rozgrywki otrzyma dostęp do najróżniejszych, wybuchowych zabawek. Najnowszy gameplay potwierdza ogromną destrukcję.

4 grudnia odbędzie się premiera Just Cause 4. Gra zmierza jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, a autorzy zamierzają rozwinąć produkcję przygotowując trzy fabularne dodatki, które trafią do gry w 2019 roku.

Sony zachęca do Fallout 76, Battlefield V oraz Just Cause 4. Gry w niższej cenie na PlayStation Store

Marka Just Cause została doceniona z jednego powodu – autorzy pozwalają graczom na ogromną destrukcję otoczenia, a główny bohater otrzymał do swojej dyspozycji najróżniejsze bronie pozwalające siać chaos w armii wrogów.

Nie inaczej będzie w Just Cause 4, ponieważ Rico może ponownie skorzystać z mocnych broni, które zagwarantują mu przewagę w starciu z przeciwnikami. Zabawki bez najmniejszego problemu zmiażdżą budynki, wyeliminują z gry czołgi, czy po prostu pozwolą zniszczyć całe bazy.

Produkcja pewnie nas specjalnie nie zaskoczy, jednak sympatycy IP pewnie będą zachwyceni, bo Avalanche Studios podkręca zabawę oferując „więcej tego samego”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Avalanche Studios gameplay Just Cause 4 Square Enix