Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.11.2018 14:48
Borderlands 2 VR na zwiastunie. Sony zachęca do shootera
634V

Borderlands 2 VR na zwiastunie. Sony zachęca do shootera

PlayStation VR potrzebuje wielu mocnych gier, a jedną z ciekawostek nadciągających na urządzenie jest Borderlands 2. Tytuł otrzymał nowy zwiastun, który przypomina o produkcji i pozwala spojrzeć na Mayę.

Borderlands 2 trafił pierwotnie na rynek w 2012 roku w wersji na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste, a dopiero po dwóch latach przygotowano edycję na PlayStation Vitę. W 2015 roku odbyła się premiera Borderlands: The Handsome Collection i w rezultacie „Dwójka” trafiła na PlayStation 4 i Xboksa One.

PlayStation Plus przeceniony w PS Store

Prawdopodobnie już ostatnim krokiem w przypadku Borderlands 2 jest wrzucenie gry na PlayStation VR. Specjalna wersja tytułu trafi do graczy 14 grudnia, więc z tej okazji możemy spojrzeć na poniższy zwiastun.

Film to szybka pokazówka, na której Maya eliminuje kilku przeciwników, a jednocześnie Sony zachęca do składania zamówień przedpremierowych – Borderlands 2 VR w cyfrowym sklepie Sony można kupić za 209 zł.

Premiera odbędzie się w przyszłym miesiącu, więc wkrótce powinniśmy poznać konkretne opinie dotyczące strzelanki. Borderlands 2 w swoim czasie zgarnęło oceny na poziomie 89-91%.

Tagi: 2K Games Borderlands 2 Borderlands 2 VR gearbox Gearbox Software

Nie przegap