Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2018 18:01
Warhammer: Vermintide 2 w grudniu na PlayStation 4. Twórcy potwierdzają betę
473V

Warhammer: Vermintide 2 w grudniu na PlayStation 4. Twórcy potwierdzają betę

Warhammer: Vermintide 2 już wkrótce będzie dostępny na kolejnej platformie. Produkcja nastawiona na kooperację od szwedzkiego Fatshark otrzymała ostateczną datę premiery dla wersji na PlayStation 4.

Najnowsza gra Fatshark trafiła w marcu na komputery osobiste, jednak autorzy jednocześnie pracowali nad edycją na Xboksa One, więc druga wersja zadebiutowała już w lipcu. Studio postanowiło wrzucić grę również na PlayStation 4 i właśnie poznaliśmy szczegóły premiery.

PlayStation 4 świętuje 5. urodziny. Sony chwali się liczbami i pokazuje nowy zestaw

Warhammer: Vermintide 2 zadebiutuje na konsoli Sony dokładnie 18 grudnia – w tym dniu zainteresowani zapoznają się z pełną wersją gry.

Autorzy dodatkowo właśnie ogłosili zamkniętą betę, do której dostęp otrzymają wybrani gracze – zapisać można się w tym miejscu. Autorzy potwierdzili również, że uczestnictwo w testach zagwarantują sobie klienci Warhammer: Vermintide 2 w wersji Ultimate Edition. Wypasiony pakiet zawiera jeszcze szereg dodatków oraz umożliwi rozgrywkę na cztery dni przed premierą.

W swoim czasie miałem okazję zagrać w Warhammer: Vermintide 2 (edycja na Xboksa One) i szczerze polecam produkcję sympatykom kooperacyjnej rzezi – Fatshark zebrało negatywne opinie dotyczące pierwszej odsłony i studio stworzyło naprawdę solidną pozycję, która zachęca do wspólnego mordowania kolejnych przeciwników.

Tagi: beta data premiery fatshark Warhammer: Vermintide 2