Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2018 16:31
Battlefield 1 z ważnym wydarzeniem. Gracze uczcili rocznicę zakończenia I wojny światowej
2424V

Battlefield 1 z ważnym wydarzeniem. Gracze uczcili rocznicę zakończenia I wojny światowej

Od premiery Battlefield 1 minęły już dwa lata, ale gracze nadal chętnie biegają po serwerach produkcji DICE. Część miłośników wpadła na ciekawy pomysł i postanowiła uczcić rocznicę zakończenia I wojny światowej.

Od 28 lipca 1914 do 11 listopada 1918 roku trwała I wojna światowa, więc gracze biegający po serwerach Battlefield 1 wpadli na ciekawy pomysł.

Battlefield 5 ulepszony na Xbox One X. Zwiastun pokazuje piękną oprawę

Od kilku dni na forach oraz grupach zrzeszających sympatyków Battlefield 1 pojawiały się posty dotyczące uczczenia rocznicy zakończenia I wojny światowej – była to wyjątkowa okazja, ponieważ od tego wielkiego wydarzenia minęło właśnie 100 lat.

Gracze wpadli na ciekawy pomysł i na znak uczczenia tego wydarzenia zdecydowano się wstrzymać ogień – w Sieci można natrafić na wiele opinii fanów Battlefielda, dla których było to coś wyjątkowego. Niestety, nie wszyscy potrafili się odpowiednio zachować i niektórzy mimo próśb wykorzystywali tę sytuację do zabicia dodatkowych przeciwników oraz poprawienia własnego ratio.

Dokładną prezentację tego momentu zobaczycie tutaj. Możemy śmiało powiedzieć, że było to miłe pożegnanie z Battlefield 1 – jak wiadomo Battlefield V oficjalnie zadebiutuje 20 listopada, a pierwsi gracze już teraz mogą biegać po serwerach.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-11-11-battlefield-1-players-stop-shooting-each-other-to-commemorate-armistice-day

Tagi: battlefield 1 dice Electronic Arts