Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2018 10:23
Battlefield 5 nie otrzyma na premierę wyboru map
1623V

Battlefield 5 nie otrzyma na premierę wyboru map

DICE potwierdziło kolejny problem Battlefield 5. Twórcy nie zdecydowali się zaoferować w dniu debiutu możliwości wybrania kolejnych map. Funkcja trafi do gry w późniejszym terminie.

Szwedzkie studio ma ogromne plany na rozwój Battlefield 5. Deweloperzy potwierdzili chęć wrzucenia do gry nowych map, frakcji, trybów, czy też broni, jednak po premierze do tytułu trafią nawet podstawowe funkcje.

Battlefield 5 z ostatecznymi wymaganiami na PC. RTX 2070 niezbędny do nowej technologii

DICE nie zaoferuje w dniu premiery Battlefield 5 opcji wyboru map pomiędzy rundami. Jest to standardowa mechanika, która pojawia się w shooterach od wielu lat, jednak w tym wypadku gracze będą zmuszeni zaczekać na jedną z aktualizacji.

Wśród nadciągających nowości znajduje się możliwość personalizacji pojazdów, ostatni rozdział fabularnej kampanii, kooperacyjne misje, czy też rozgrywka Battle Royale, jednak opcja umożliwiająca ominięcie gorszych lokacji?

Trudno w tym wypadku nie odnieść wrażenia, że DICE faktycznie zabrakło czasu i nawet dodatkowy miesiąc nie pomógł zespołowi wprowadzić oczekiwanej przez fanów zawartości... Na szczęście przynajmniej tym razem nie będziemy wydawać pieniędzy na kolejne dodatki, a wszystko trafi do graczy za darmo.

Źródło: https://gamingbolt.com/battlefield-5-map-voting-wont-be-available-at-launch

Tagi: battlefield 5 DICE Electronic Arts

Nie przegap