Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.11.2018 10:46
Call of Duty Companion App dostępne. Śledź swoje statystyki na smartfonie
787V

Call of Duty Companion App dostępne. Śledź swoje statystyki na smartfonie

Activision po paru latach przerwy, postanowiło wrócić do oficjalnej aplikacji mobilnej, która połączona będzie z Call of Duty. W tym przypadku, Black Ops 4.

Jeszcze kilka lat temu, większość dużych gier korzystały z aplikacji mobilnych, które w jakimś stopniu usprawniały rozgrywkę, w niektórych przypadkach ją poszerzając. Activision z tego wyścigu się wypisało, ale wraca, wraz z nową wersją Call of Duty Companion App.

Black Ops 4. Gracze wściekli na nowe metody wyciągania pieniędzy poprzez mikrotransakcje

Call of Duty Companion App połączone jest z Call of Duty: Black Ops 4 i pozwala przede wszystkim śledzić na bieżąco wasze postępy i statystyki rozgrywki w trybie sieciowym, Zombie oraz Blackout. Dodatkowo za skorzystanie z aplikacji, dostaniecie bonusowych 500 punktów CoD.

Sama aplikacja towarzysząca oferuje nam dokładny podgląd wszystkich statystyk z każdego z dostępnych w grze trybów, pozwala śledzić postępy naszych znajomych oraz stworzyć z nimi maksymalnie 20-osobowy skład, który później może wykonywać wyzwania i zdobywać nagrody.

Activision zadbało także, by zaprezentować pomeczowe analizy wraz z dokładnym opisem przebiegu rozgrywki, co może wam pomóc w doszkalaniu się w kontekście rywalizacji z innymi. Aplikacja także informuje o nadchodzących wydarzeniach w grze.

Pobierzecie ją tutaj na iOS i tu na Androida.

Źródło: https://blog.activision.com/t5/Call-of-Duty/Introducing-the-Call-of-Duty-Companion-App/ba-p/10907862

Tagi: call of duty companion app Call of Duty: Black Ops 4

Nie przegap