SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2018 21:30
Dark Souls porównanie oprawy. Nintendo Switch vs. Xbox 360 vs. Xbox One X
990V

Dark Souls porównanie oprawy. Nintendo Switch vs. Xbox 360 vs. Xbox One X

Wielka produkcja From Software debiutuje w tym tygodniu na kolejnej platformie, więc jest to idealny moment na porównanie oprawy. Jak wypada najnowsza wersja z Nintendo Switcha w walce z konsolami Microsoftu? Zobaczcie konkretny materiał.

Dark Souls przeszedł długą drogę. W 2011 roku odbyła się premiera na PlayStation 3 i Xboksach 360, w 2012 roku z produkcją zapoznali się gracze na komputerach osobistych, a w maju 2018 roku przygoda trafiła na PlayStation 4, Xboksa One i ponownie na PC. W ostatecznym kroku pozycja zawędruje na Nintendo Switch – premiera odbędzie się już jutro.

Mod Dark Souls Remastered odświeża grafikę. Sprawdźcie jak tytuł wygląda po jego instalacji

To właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na dokładne porównanie. Gra będzie dostępna na dwóch generacjach, a jednocześnie hybrydowej konsoli Nintendo, więc poniższy film może zainteresować wielu graczy.

Należy zwrócić uwagę na pewną ciekawostkę – trzy prezentowane wersje zostały przygotowane przez trzy różne studia: Dark Souls z Xboksa 360 to praca From Software, Dark Souls Remastered z Xboksa One to port QLOC S.A., a Dark Souls Remastered na Nintendo Switch zajęli się deweloperzy z Virtuos.

Oczywiście gracze mogą liczyć na znane atrakcje – chińskie studio pracujące nad edycją na „Przełącznik” nie zajęło się przygotowaniem nowych lokacji, czy też kolejnych potworów.

Tagi: Bandai Namco Dark Souls Remastered QLOC S.A.