SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2018 10:49
Fallout 76  w Polsce. Gracze zgarną figurki, koszulki lub steelbooki
1280V

Fallout 76 w Polsce. Gracze zgarną figurki, koszulki lub steelbooki

Świetna informacja dla fanów marki Fallout. Cenega dostarczy najnowszą produkcję z tej serii na rodzime półki sklepowe i gracze otrzymają możliwość zgarnięcia aż trzech gadżetów. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Fallout 76 będzie dostępny na całym świecie od 14 listopada. Gra trafi jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, ale przynajmniej na początku nie możemy liczyć na cross-platformowe zmagania.

Fallout 76. Posłuchaj motywu przewodniego

Polskim wydawcą Fallout 76 jest firma Cenega, której przedstawiciel właśnie zapowiedział ciekawe gadżety dla miłośników uniwersum Bethesdy. Gracze otrzymają możliwość kupienia gry z trzema zestawami przedpremierowymi, które nie tylko gwarantują dostęp do bety, ale pozwalają zgarnąć fizyczne bonusy:

  • wyjątkowej figurki – bobblehead’a w sklepach sieci Media Expert,
  • ekskluzywnego Steelbook’a® a w sklepach sieci Euro RTV AGD,
  • koszulki z logiem z gry w sklepach sieci Media Markt.

Wizualizacje przedmiotów znajdziecie w naszej galerii. Dodatkowo gracze mogą mieć pewność, że Fallout 76 trafi na nasz rynek w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Jest to dobra wiadomość, bo możecie mieć pewność, że w sieciowym tytule nie zabraknie najróżniejszych tekstów do czytania.

Zamierzacie zamówić Fallout 76 przed premierą?

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios cenega Fallout 76