Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2018 11:18
Nintendo Switch z aktualizacją 6.0.1 - Japończycy naprawiają ostatnie błędy
1799V

Nintendo Switch z aktualizacją 6.0.1 - Japończycy naprawiają ostatnie błędy

Nintendo opublikowało wszystkie szczegóły dotyczące najnowszej aktualizacji Nintendo Switcha. Firma nie wprowadza tym razem wielkich zmian, a poprawia ostatnie niedociągnięcia.

Japońska korporacja w aktualizacji 6.0.0 zaoferowała graczom sporo zmian oraz nowych funkcji. Gracze mogą w końcu korzystać z pełnej usługi Nintendo Switch Online, jednak mogliśmy się spodziewać, że w kolejnym kroku firma zajmie się usprawnieniem kilku niedociągnięć.

Assassin's Creed: Odyssey na Nintendo Switch. Gameplay pokazuje specjalną wersję

Najnowsza łatka zajmuje się drobnymi zmianami, które jednak mogły wpłynąć na doświadczenie niektórych posiadaczy Nintendo Switchów. 6.0.1 zajmuje się rozwiązaniem błędu z testów połączenia internetowego (urządzenie podawało nieprawidłowe rezultaty pobierania i wysyłania). Dodatkowo, inżynierowie zajęli się również drobną korektą oficjalnych kontrolerów, w których pojawiały się problemy z kontrolą ruchu.

Nie możemy w tym wypadku mówić o rewolucyjnej aktualizacji, jednak jeśli spotkaliście się w ostatnich dniach z przynajmniej jedną z wymienionych niedogodności, to warto przed rozpoczęciem zabawy pobrać najnowszą aktualizację.

Korzystacie z Nintendo Switch Online? Kryspin w ubiegłym tygodniu przedstawił ciekawy tekst, w którym rozkłada na czynniki pierwsze usługę japońskiej korporacji.

Źródło: https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/22525/~/nintendo-switch-system-updates-and-change-history

Tagi: aktualizacja Nintendo nintendo switch

Nie przegap