Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2018 18:53
Sony zachęca do Friday the 13th: The Game z PlayStation Plus
972V

Sony zachęca do Friday the 13th: The Game z PlayStation Plus

Japońska korporacja kontynuuje promowanie PlayStation Plus. Najnowszy zwiastun ma za zadanie pokazać, dlaczego warto pobrać i zagrać w Friday the 13th: The Game. Nie możemy tutaj mówić o zachęcającej reklamie.

Sony kilka miesięcy temu rozpoczęło promowanie gier dostępnych w PlayStation Plus. Firma przygotowuje krótkie spoty, które mają przypomnieć graczom o ofercie i zachęcić ich do pobierania produkcji.

Bulletstorm i Yakuza Kiwami w listopadowym PS+? Oficjalna strona Sony zaliczyła wtopę

Zazwyczaj podobne zwiastuny pojawiały się pod koniec miesiąca, ale tym razem już dzisiaj możemy spojrzeć na Friday the 13th: The Game. Według pracowników Sony, tytuł powinien zaciekawić, ponieważ w grze możecie zmierzyć się lub wcielić w ikonicznego mordercę – głównym bohaterem gry jest oczywiście Jason Voorhees.

Friday the 13th: The Game oferuje oczywiście dwa tryby – jesteśmy łowcą lub ofiarą – i jest to bez wątpienia jeden z największych atutów produkcji. Z propozycją IIIFonic warto zapoznać się szczególnie ze znajomymi, bo ucieczka przed kumplem-mordercą sprawia sporo frajdy.

Warto zauważyć, że Sony nie zdecydowało się skomentować ostatniego przecieku. Dzisiaj na stronie japońskiej korporacji pojawił się baner przedstawiający tytuły z listopadowej oferty PlayStation Plus. Aktualnie poznaliśmy gry na PlayStation 4.

Tagi: friday the 13th: the game Gun Media IIIFonic