Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.10.2018 15:26
New World. Wyciekły materiały z nowego MMO od Amazonu
686V

New World. Wyciekły materiały z nowego MMO od Amazonu

Na rynku MMO niepodzielnie rządzi World of Warcraft. Kilku śmiałków próbowało zmienić ten stan rzeczy, ale polegli. Tym razem swoje działa wytacza growy oddział Amazona, który pracuje nad grą MMO - New World.

Amazon swoje wejście na rynek gier wideo ogłosił dawno temu. Efektów do tej pory jednak nie mieliśmy okazji zobaczyć. Jeden z ich projektów skasowano, a powstające w otoczce tajemnicy MMO - New World - dostępne jest dla wybranych przez dewelopera testerów.

Everquest otrzyma kolejny dodatek. Wiekowa gra nadal jest wspierana

New World ma być powiewem świeżości w gatunku MMO, oferując przede wszystkim spory skok graficzny względem popularnej konkurencji. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to ta - przynajmniej z tego co widać na materiale z bety - znacząco odchodzi od gatunku RPG, stawiając mocniej na aspekty zbieractwa, przetrwania i konstruowania budynków.

Całość pasuje do tytułowego Nowego Świata. W grze nasza postać będzie jednym z wielu osadników, który przybywa na niezbadane lądy i musi stworzyć od zera świat w którym będą żyć inni.

Trzeba pamiętać, że sporo jeszcze może się zmienić. To nadal materiał z zamkniętej bety od jednego z testerów, więc Amazon może wprowadzić zmiany zgodnie z uwagami graczy. Niemniej, mając na uwadze finansowe zasoby Amazonu i ich doświadczenie z usługami sieciowymi - PC-towcy mogą dostać interesującą grę MMO.

Tagi: amazon New World pc wideo

Nie przegap