Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2018 19:25
Assassin's Creed: Odyssey z wielką figurką
707V

Assassin's Creed: Odyssey z wielką figurką. Ubisoft pokazuje drogiego kolosa

Francuska korporacja przyzwyczaiła kolekcjonerów do przygotowywania najróżniejszych gadżetów związanych ze swoimi największymi markami. Tym razem firma postanowiła przedstawić figurkę Alexiosa, na którą pewnie zdecydują się wyłącznie najwięksi fani marki.

Napływają kolejne pozytywne opinie dotyczące Assassin's Creed: Odyssey. Gra może pochwalić się średnią na poziomie 87%, więc sympatycy otwartych światów mogą szykować się na wielką i piękną opowieść.

Assassin’s Creed Odyssey. 1,4 GB łatki premierowej

Ubisoft nie zawodzi swoich wyznawców i tworzy kolejne gadżety. Gracze mogą nabyć Assassin's Creed: Odyssey w kilku wersjach, ale kolekcjonerzy z największym portfelem mogą również szykować się na ogromną figurkę.

Assassin's Creed: Odyssey Alexios Legendary Edition to specjalna statuetka, która trafi do klientów w ogromnym pudle. Francuzi przygotowali zaledwie 1900 sztuk na cały świat i taka przyjemność została wyceniona na 749 dolarów, czyli około 2793 zł.

Korporacja z Francji zdecydowała się na zaprezentowanie bohatera po pokonaniu Meduzy – figurka została przygotowana z żywicy, postać stoi na efektownej podstawce, a całość mierzy dokładnie 68 centymetrów. Zwróćcie uwagę na szczegóły – autorzy zajęli się dokładnym przygotowaniem szaty postaci, czy też nie zapomnieli o dwóch broniach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey ubisoft

Nie przegap