Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 13:30
Maniac pokazuje relację bohaterów
698V

Maniac pokazuje relację bohaterów. Zwiastun miniserialu Netflix

Netflix postanowił przypomnieć o nadchodzącej produkcji, w której zobaczymy Emmę Stone i Jonaha Hilla. Maniac otrzymał nowy zwiastun skupiający się na niezwykłej relacji głównych bohaterów.

21 września odbędzie się premiera miniserialu zatytułowanego Maniac. Wcześniej platforma tytułowała opowieść jako „Wariat”, ale najwidoczniej zdecydowano się zmienić nazwę. Widzowie w tym wypadku mogą oczekiwać dziesięciu odcinków i każdy będzie trwał 30 minut.

Chilling Adventures of Sabrina na Netflix. Zwiastun i data premiery mrocznej opowieści

Maniac przedstawia historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), którzy poznali się na tajemniczym badaniu farmaceutycznym. Bohaterowie trafili w to miejsce z zupełnie innych powodów, jednak dość niespodziewanie zaczyna ich łączyć tajemniczą relacja.

"Annie, rozczarowana swoim bezcelowym życiem, zadręcza się swoją nieudaną relacją z matką i siostrą; Owen, piąty z kolei syn bogatego przedsiębiorcy z Nowego Jorku, całe życie zmaga się z niepotwierdzoną diagnozą schizofrenii. Życie obojga nie potoczyło się zbyt pomyślnie, cała nadzieja w nowej radykalnej terapii lekami."

Ostatnią nadzieją dla Anny i Owena jest eksperymentalna terapia, której autorem jest doktor James K.Mantleray (Justin Theroux). Mężczyzna jest przekonany, że potrafi wyleczyć każdy aspekt ludzkiego umysłu – od choroby psychicznej po złamane serce. W rezultacie bohaterowie godzą się na trzydniowy test leków, który ma zniwelować ich wszystkie problemy, nie powodując jakichkolwiek efektów ubocznych, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Maniac znajdziecie na platformie Netflix.

Tagi: maniac netflix trailer wariat zwiastun