Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2018 15:18
SoulCalibur 6 na dokładnym zwiastunie
893V

SoulCalibur 6 na dokładnym zwiastunie. Japończycy pokazują zawodników, tryby i szczegóły

Najwyższy czas na wielki materiał z SoulCalibur 6. Twórcy pokazali wszystkie szczegóły z nadciągającej bijatyki i podczas prezentacji poznacie między innymi stworzone przez deweloperów warianty rozgrywki.

Bandai Namco nie zamierza dłużej czekać. Wydawca właśnie zaprezentował długi materiał, który skupia się na wszystkich poszczególnych elementach produkcji. Studio pozwala spojrzeć nawet na pełną listę postaci.

SoulCalibur 6 z kolejnym przeciekiem. Cervantes na zwiastunie

Opublikowany zwiastun powinien zadowolić najwierniejszych fanów SoulCalibura, ponieważ otrzymujemy tutaj mnóstwo konkretów dotyczących gry. W najnowszej części zawalczymy z innymi zawodnikami podczas rankingowych pojedynków, starć dla przyjemności, a dodatkowo zerkniemy na najróżniejsze rankingi oraz spojrzymy na powtórki.

Świetnie zapowiada się kampania, podczas której poznamy wiele dodatkowych wątków z całej historii SoulCalibura. Twórcy obiecują zamknąć kilka wątków i zaprezentować bardzo interesującą opowieść.

W grze nie zabraknie szczegółowej personalizacji, dzięki której stworzymy własnego bohatera – w tym wypadku zadbamy nie tylko o wygląd, ale wybierzemy specjalne stroje, czy też dostosujemy ciosy. Najwierniejsi fani uniwersum spędzą na pewno mnóstwo czasu w muzeum, które zostało obładowane konkretną wiedzą na temat wszystkich odsłon serii.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Project Soul soulcalibur 6 trailer zwiastun