Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 27.07.2018 16:21
Forza Motorsport 7 pozbywa się mikropłatności
332V

Forza Motorsport 7 pozbywa się mikropłatności

Forza Motorsport 7 to kolejna odsłona ekskluzywnej serii wyścigów wydawanych jedynie na platformy Microsoftu. Najnowsza łatka przynosi wyczekiwaną przez fanów zmianę.

Forza Motorsport 7 chociaż jest dobrym tytułem, musiał zmierzyć się z niezadowoleniem fanów, którym nie odpowiadały wszechobecne mikropłatności, za które kupowaliśmy nowe auta czy ulepszenia.

Forza Horizon 4 - zima na materiale wideo

Turn 10 Studios opublikowało specjalny komunikat, w którym zapowiada całkowitą likwidację mikropłatności ze swojej gry. Co więcej, nie trafią one także do nadchodzącej Forzy Horizon 4. Do końca roku mają one zniknąć z gry. Sto ekskluzywnych aut, które były zablokowane, teraz można normalnie odblokować. Ponadto usunięto możliwość kupna samochodów za pomocą skrzynek. Od teraz będą znajdować się w nich wyłącznie elementy kosmetyczne jak kombinezony czy odznaki. 

Jednak to nie jedyne zmiany jakie szykują twórcy, ponieważ oprócz usunięcia mikropłatności trwają prace nad nowymi trybami jak „eksperymentalne wyścigi typu drag”, próby czasowe. W planach jest także usprawnienie kontroli pojazdów w trakcie poślizgu, a także punktów przyznawanych za wykonywanie driftu.

Forza Motorsport 7 - rozgrywka z jazdy McLarenem 720S

 

Źródło: https://forzamotorsport.net/en-us/news/Forza_Summer_Update

Tagi: forza motorsport 7 Mikropłatności PC Turn 10 Studios wideo xbox one