Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 26.07.2018 14:55
FIFA 19. W sieci pojawił się gameplay z finału Ligi Europy
742V

FIFA 19. W sieci pojawił się gameplay z finału Ligi Europy

Licencja na Ligę Mistrzów i Ligę Europy to jedna z najważniejszych nowości w FIFA 19, na którą fani czekali przez wiele lat. Teraz możemy spojrzeć jak to wygląda w rzeczywistej rozgrywce.

W tym roku Liga Mistrzów w końcu trafiła w ręce EA Sports, dzięki czemu wszystkie oczy fanów gier piłkarskich są zwrócone w stronę FIFY 19. Warto jednak pamiętać, że jeżeli dana drużyna nie zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów lub zajmie trzecie miejsce w grupie to trafia do Ligi Europy.

FIFA 19 nie będzie posiadać systemu VAR

Dzięki serwisowi USGamer do Sieci trafił w końcu gameplay z nadchodzącej FIFY 19. Co więcej na filmie możemy obejrzeć derby Manchesteru - Manchester United toczy pojedynek z Manchesterem City, w którym stawką jest puchar Ligi Europy UEFA.

Wszystkie nowości będziemy mogli sprawdzić na własnej skórze już 28 września, kiedy to FIFA 19 trafi na PlayStation 4, Xboksa One, PC, PlayStation 3, Xboksa 360 i Nintendo Switcha.

FIFA 19 - finał Ligi Europy

 

Źródło: https://www.usgamer.net/articles/fifa-19-gameplay-leak-shows-off-house-rules-option-as-manchester-united-take-on-manchester-city

Tagi: Electronic Arts electronic arts canada FIFA 19 Nintendo Switch pc PLAYSTATION 3 playstation 4 wideo xbox 360 xbox one