Anna Jurak Anna Jurak 29.06.2018 11:09
Overwatch - Blizzard zdradza historię nowego bohatera. Oto Hammond
521V

Overwatch - Blizzard zdradza historię nowego bohatera. Oto Hammond

Znamy już nie tylko wygląd nowego bohatera, ale również jego historię. Posłuchajcie co Jeff Kaplan ma do powiedzenia na temat Hammonda. 

Blizzard dostarczył nam sporą zagadkę, publikując dwa tajemnicze filmiki. Widzieliśmy na nich jedynie alejkę, obklejoną plakatami i kulę, która z zawrotną prędkością się przez nią przetoczyła. Wczoraj zagadka została wreszcie rozwiązana. Ujawniony został wygląd nowego bohatera, który trafi do Overwatch. Teraz wiemy już dużo więcej na jego temat.

Overwatch - oto bohater nr 28

Nowym bohaterem jest chomik, który zasiada za sterami robota bojowego o kształcie kuli. Blizzard udostępnił już materiały wideo, które przybliżają nam historię tej postaci. W pierwszym materiale Jeff Kaplan tłumaczy nam zamysł owej postaci. Angielska nazwa postaci "Wrecking Ball" została przetłumaczona na "Burzyciel". 

Overwatch - Jeff Kaplan o Burzycielu

Chomik ma na imię Hammond i tak jak Winston znajdował się w Koloni księżycowej, gdzie prowadzone były eksperymenty na zwierzętach. W wyniku owych eksperymentów powiększyła się nie tylko inteligencja Hammonda ale również jego rozmiary. Po ucieczce z księżyca wylądował on w Junkertown, gdzie przez długi czas ukrywał swoją prawdziwą tożsamość. Był za to dość popularny i znany pod swoim pseudonimem. Jeff zdradza, że Hammond nie potrafi mówić, komunikuje się za to za pomocą swojego mecha.

Kaplan twierdzi, że Hammond jest najfajniejszym tankiem jakiego do tej pory stworzyli. Chomik jest tankiem, którego zadaniem będzie rzucić się w sporą ilość przeciwników, ponieważ im więcej wrogów go otacza tym silniejsze osłony otrzyma. Strzela z poczwórnego, potężnego działka i może poruszać się zarówno jako standardowy robot jak i niszczyć wszystko na swojej drodze, tocząc się jako kula. Posiada również hak, który pozwoli mu nie tylko się przemieszczać, ale i przyda się do wykorzystania jednej z umiejętności, mianowicie mocnego uderzenia z wysokości. Superzdolnością jest za to pole minowe.    

Overwatch - historia Burzyciela

Źródło: YouTube (Overwatch PL)

Tagi: Activision Blizzard Blizzard nowy bohater Overwatch pc playstation 4 wideo xbox one