Anna Jurak Anna Jurak 28.06.2018 10:24
H1Z1: Battle Royale z aktualizacją i "nową" mapą
400V

H1Z1: Battle Royale z aktualizacją i "nową" mapą

H1Z1: Battle Royale wprowadza nieco usprawnień w rozgrywce oraz "nową" mapę. Obecnie zmiany zawitały jedynie do wersji PC.

H1Z1 to darmowa, multiplayerowa strzelanina oparta na zasadach battle royale, która istnieje od lutego 2016 roku. 22 maja trafiła również na konsolę PlayStation 4, gdzie cieszy się sporą popularnością. Teraz do tytułu zawitała nowa mapa. Na razie jest dostępna jedynie dla wersji PC.

W betę H1Z1 na PlayStation 4 zagrało już ponad 4,5 miliona osób

Nowa mapa będzie nosić nazwę "Outbreak" i jest remasterem klasycznej mapy Z1. Oprócz "nowej" mapy dokonano również wielu zmian w samej mechanice gry, w tym korekty AR-15 i AK-47 czy animacji skoku:

  • AR-15 i AK-47 zostały dostosowane, aby umożliwić od dwóch do trzech dodatkowych strzałów trafiających w cel, zanim zadziała odrzut
  • AR-15 i AK-47 są teraz o 60% bardziej dokładne podczas strzelania w biodra
  • Zmęczenie od kucania zostało usunięte, więc gracze nie są już ograniczani, niezależnie od tego, jak często kucają
  •  Animacje skoku zostały skrócone, aby zapewnić szybszą akcję, pozwalając graczom skakać częściej bez czekania na zakończenie animacji. Dodatkowo, pęd gracza i prędkość utrzymują się w kierunku skoku, pozwalając na swobodne celowanie i rozglądanie się
  • Animacje biegania i sprintu zostały przywrócone do wersji z Pre-Season 3 wraz z karabinami mającymi pozycję skierowaną do przodu.
  • Powróciły dźwięki uderzenia pocisków z Pre-Season 3

H1Z1 - prezentacja mapy Outbreak

Źródło: dualshockers.com, YouTube (H1Z1)

Tagi: daybreak game company h1z1: battle royale outbreak PC playstation 4 wideo