Anna Jurak Anna Jurak 27.06.2018 12:53
60 Seconds! z milionem sprzedanych egzemplarzy
356V

60 Seconds! z milionem sprzedanych egzemplarzy

60 Seconds! świętuje spory sukces. Polskie, niezależne studio Robot Gentleman zanotowało milionową sprzedaż po trzech latach od premiery gry.

O milionach sprzedanych kopii różnych produkcji informowaliśmy Was już nie raz. Tym razem świętować może polskie studio Robot Gentleman odpowiedzialne za grę 60 Seconds!.

Hellblade: Senua's Sacrifice przekroczyło milion sprzedanych kopii

60 Seconds! to survivalowa gra osadzona w post-apokaliptycznych realiach. Rozgrywka opiera się na podejmowaniu decyzji. Na początku zabawy mamy jedynie tytułowe 60 sekund na to, by zdecydować jakie przedmioty zabierzemy ze sobą do podziemnego schronu oraz z którymi członkami naszej rodziny się tam udamy. Po upływie czasu trafiamy już do schronu, gdzie spędzimy resztę gry. Przyjdzie nam zarządzać racjami żywnościowymi oraz podejmować istotne decyzje fabularne. W post-apokaliptycznym świecie wszystko jest możliwe. Twórcom nie brak też poczucia humoru. Czy zaufać staruszkom pukającym do drzwi naszego schronu? Kto wie, może są uzbrojone. Tu każda decyzja przyniesie konsekwencje. Do dyspozycji mamy dziennik, za pomocą którego wybieramy odpowiednie opcje. 

60 Seconds! - zwiastun

Trzy lata po premierze zanotowano milionową sprzedaż. Przypominamy, że 60 Seconds! jest dostępne na PC, urządzeniach mobilnych oraz konsoli Nintendo Switch. Twórcy planują premierę gry także na kolejnych platformach. Możliwym jest, że w przyszłym roku trafi również na PlayStation 4 i Xbox One. W planach jest też wsparcie dla Steam Workshop, dzięki czemu będziemy mogli tworzyć własne scenariusze oraz przedmioty. Zapowiada się obiecująco.

Źródło: ppe.pl, YouTube (Robot Gentleman)

Tagi: 60 Seconds! milion Robot Gentleman Studios sukces wideo