Anna Jurak Anna Jurak 20.06.2018 10:35
The Spectrum Retreat z datą premiery i psychodelicznym zwiastunem
364V

The Spectrum Retreat z datą premiery i psychodelicznym zwiastunem

The Spectrum Retreat będzie grą o dość mrocznym klimacie. Naszym celem będzie ucieczka, a rozgrywka skupi się na rozwiązywaniu zagadek logicznych.

The Spectrum Retreat to gra logiczna autorstwa Dana Smitha, który rozpoczął tworzyć grę w wieku 15 lat. Tytuł powstaje od 2013 roku. Znamy już datę premiery. The Spectrum Retreat zadebiutuje 10 lipca na PlayStation 4. Premiera na PC oraz konsoli Xbox One nastąpi nieco później, dokładnie 13 lipca. Wersja na Nintendo Switch ukaże się jeszcze później, ale wciąż w okresie letnim.

Captain Toad: Treasure Tracker - rozgrywka ze Switcha i 3DS-a

The Spectrum Retreat opowiada historię, w której budzimy się w opuszczonym hotelu. Naszym zadaniem będzie opuścić to ponure miejsce, którego mieszkańcami są jedynie manekiny. Nie pomoże nam fakt, że mamy amnezję. Podczas rozgrywki będziemy rozwiązywać różnego rodzaju zagadki logiczne. W tym celu wykorzystamy mechaniki takie jak teleportacja, manipulacja grawitacją czy kodowanie kolorami. Z biegiem rozgrywki łamigłówki będą stawały się coraz bardziej skomplikowane i wymagające. Rzućcie okiem na najnowszy trailer:

The Spectrum Retreat - zwiastun

Źródło: YouTube (RipstoneGames)

Tagi: Dan Smith Nintendo Switch pc playstation 4 Ripstone The Spectrum Retreat wideo xbox one