Kacper Mądry Kacper Mądry 14.06.2018 18:51
Na PlayStation 4 powstają jeszcze niezapowiedziane tytuły ekskluzywne!
3686V

Na PlayStation 4 powstają jeszcze niezapowiedziane tytuły ekskluzywne!

To nie koniec tytułów ekskluzywnych dla PlayStation 4. Powstają kolejne produkcje!

PlayStation 4 pożyje jeszcze przez kilka lat, jednak fani zaczynają już zastanawiać się, kiedy nastąpi kolejna generacja? Zanim jednak ona nastąpi, PlayStation 4 otrzyma kolejne tytułu ekskluzywne.

PlayStation 5 w 2020 roku - donoszą źródła

Podczas tegorocznego E3 Sony postanowiło nie prezentować żadnych nowych tytułów ekskluzywnych. Niektórzy zaczęli uważać, że to koniec exów dla PlayStation 4 i po premierze aktualnie zapowiedzianych gier, pojawi się PlayStation 5. Okazuje się jednak, że jest zupełnie inaczej.

Shuhei Yoshida - wywiad

Shuhei Yoshida, prezes Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios, potwierdził w wywiadzie, że w tej chwili trwają prace nad kolejnymi ekskluzywnymi tytułami dla PlayStation 4. Firma postanowiła jednak ich jeszcze nie ujawniać. Kto mógłby zajmować się takimi produkcjami? Wcale nie muszą to robić wewnętrzne studia Sony.

Bluepoint Games, które niedawno przygotowało dla PlayStation 4 fantastyczny remake Shadow of the Colossus oraz remaster trylogii Uncharted pracuje nad kolejną niezapowiedzianą produkcją. Do tego chyba wszyscy po cichu liczą, że i From Software dłubie nad kolejną odsłoną Bloodborne.

Najbliższa szansa na rzucenie większego światła na nowe gry pojawi się podczas Gamecomu, Paris Games Week oraz PlayStation Experience. Jak myślicie, jakich tytułów możemy się jeszcze spodziewać na PlayStation 4?

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/06/14/yoshida-unannounced-ps4-exclusives/

Tagi: e3 2018 playstation 4