Kacper Mądry Kacper Mądry 14.06.2018 00:22
Epic Games zapowiada sezon rywalizacji 2018-2019 w Fortnite: Battle Royale
698V

Epic Games zapowiada sezon rywalizacji 2018-2019 w Fortnite: Battle Royale

Fortnite Battle Royale nie traci na popularności. Epic Games nie zamierz stać bezczynnie i już zapowiada swoje cele na lata 2018-2019.

Jeśli jesteście graczami Fortnite Battle Royale to możecie być spokojni o kolejne lata życia produkcji. Epic Games zamierza dalej rozwijać tytuł oraz wspierać wszelkie inicjatywy graczy.

Fortnite dostępny na Nintendo Switch

Epic Games zapowiedziało, że będzie wspierać imprezy organizowane przez społeczność, zmagania w internecie i duże turnieje na całym świecie, w których każdy będzie mógł wziąć udział i które każdy będzie mógł wygrać. Kwalifikacje do Fortnite World Cup rozpoczną się jesienią 2018 i zakończą finałami pod koniec 2019. Nieważne, czy będziecie sami brać udział w rozgrywkach, czy oglądać turniej z domu – autorzy Fortnite Battle Royale chcą, by była to świetna zabawa dla wszystkich.

Fortnite Battle Royale - zapowiedź sezonu rywalizacji

Pula 100 000 000 dolarów zostanie podzielona pomiędzy liczne konkursy na całym świecie. Walka o Fortnite World Cup koncentrować się będzie przede wszystkim na grze pojedynczej i w parach, ale nie zabraknie także okazji do współzawodnictwa w oddziałach.

Kwalifikacje do Fortnite World Cup bazować będą na dokonaniach. Epic Games nie będzie firmować żadnej z drużyn ani franczyz i nie pozwoli na to innym podmiotom. Zasady, kodeks postępowania graczy, szczegółowe informacje na temat platform i harmonogram rozgrywek jesiennych w 2018 roku pojawią się już wkrótce.

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/announcing-2018-2019-fortnite-competitive-season?sessionInvalidated=true&lang=pl

Tagi: epic games fortnite battle royale Nintendo Switch pc playstation 4 xbox one