Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 06.06.2018 10:49
World War 3 - twórcy odpowiedzieli na pytania graczy
3359V

World War 3 - twórcy odpowiedzieli na pytania graczy

World War 3 wzbudził ogromne zainteresowanie na rynku gier komputerowych. Twórcy postanowili uchylić rąbka tajemnicy i odpowiedzieli na pytania graczy.

World War 3 to FPS skupiający się na trybie multiplayer. Odwiedzimy w nim pola bitwy fikcyjnej trzeciej wojny światowej. Od momentu ujawnienia gra wzbudza ogromne emocje. Z tego powodu na forum Steam produktu, pojawia się masa pytań od potencjalnych graczy. 

World War 3 - znamy wymagania sprzętowe

The Farm 51 oznajmił, że gra będzie działać na silniku Unreal Engine 4 oraz w grze będzie mogło brać udział maksymalnie 64 graczy. Dodatkowo developerzy opracowali własny tryb battle royal nazwany "Zwiad". Ma ponoć zawierać wiele nietypowych, dla gatunku, elementów. The Farm 51 chwali się, że ich Battle Royal znacząco wyróżni się na tle tego gatunku.

World War 3 -oficjalny gameplay

W przyszłości w grze mają pojawić się helikoptery. Odrzutowce natomiast będą od początku, jednak nie zasiądziemy za ich sterami. Pełnią one rolę wsparcia powietrznego i w miarę naszych potrzeb możemy wezwać pomoc w postaci bombardowani. Mają pojawić się też drony bojowe.

Developerzy chcą dodać również realistyczne zachowanie żołnierzy w momencie zranienia. Jest to jednak bardzo skomplikowane i jeśli nawet się pojawi w grze, to dopiero w odległej przyszłości. Dowiedzieliśmy się również, że w grze nie będzie żadnych botów, a tryb Warzone ma przypominać Podbój z serii Battlefield.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/world-war-3-is-powered-by-unreal-engine-4-will-have-a-battle-royale-mode-supports-up-to-64-players/

Tagi: The Farm 51 wideo World War 3